O mnie

Ja też zmieniam swoje życie. Pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że ludzie lubią ze mną rozmawiać. Postanowiłam więc iść za ciosem i zdobyłam niezbędne umiejętności i wykształcenie coachingowe w Instytucie Mukoid.

Następnie, moja pasja i ciekawość powiodły mnie w  stronę psychologii. Studiuję podyplomowo Pomoc Psychologiczną i Interwencję Kryzysową na SWPS. Zgłębiałam wiedzę na temat neuroróżnorodności i pracy z osobami neuroatypowymi. Nie zatrzymuję się, ponieważ funkcjonowanie każdego człowieka i jego absolutna indywidualność są dla mnie niekończącą się inspiracją.

Moje mocne strony to empatia, umiejętność słuchania i zadawania trafnych pytań, budowanie relacji oraz poczucie humoru, które rozluźnia atmosferę, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Umiem słuchać oraz wsłuchiwać się w to, co ukryte między słowami. Stawiam na partnerstwo i autentyczne relacje. W rozmowie ze mną będzie miejsce na przestrzeń, ciszę oraz trafne, czasem prowokatywne pytania.

Z wykształcenia jestem filolożką z ogromnym zamiłowaniem do poznawania obcych kultur i języków. Pracuję w międzynarodowej korporacji, jestem certyfikowanym Coachem oraz Project & Change Managerem. Prywatnie interesuję się psychologią, kognitywistyką, kocham sport i czytanie. Jestem partnerką i psią mamą upartego (wiadomo!) terriera ☺

Certyfikaty